Pejabat SUK perlis

Majlis Agama Dan Istiadat Melayu Perlis - Unit Agihan

MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU PERLIS

istanbul evden eve nakliyat Takipçi satın al Takipçi satın al sohbet Şehirlerarası evden eve nakliyat Şehirler arası nakliyat bahis siteleri istanbul ofis taşıma Depolama bonus veren siteler kiralık bahis sitesi Smok Nord 4 bedavasohbetodalari.site Poppers Türkiye Evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul şehirlerarası evden eve nakliyat eşya depolama Türkiye'den Almanya'ya evden eve nakliyat Almanya'ya ev taşıma fiyatları Gebze Evden eve nakliyat çolakoğlu nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat adalar evden eve nakliyat beyoğlu evden eve nakliyat casino siteleri deneme bonusu veren siteler bahis siteleri deneme bonusu kilit taşı Ankara slot siteleri güvenilir bahis siteleri gaziantep escort gaziantep escort
pornhub pornohub porno deutsch porno gayporno free porno
Log Masuk

A- A A+
WARGA MAIPs

MAIPs STAFF MENU

Please click Log in button above to enter MAIPs staff menu section.

ORANG AWAM
PERKHIDMATAN
MUAT TURUN
faq eng contact eng feedback eng sitemap eng

 

 

Bahagian Pengurusan Zakat - Unit Zakat (Seksyen Agihan)

Bahagian Pengurusan Zakat - Unit Zakat (Seksyen Agihan)

En. Mohamad Najdi bin Mohd Noor
En. Mohamad Najdi bin Mohd NoorPegawai Hal Ehwal Islammohdnajdi@maips.gov.my
Tn Haji Mohd Radzi bin Ahmad Rahim
Tn Haji Mohd Radzi bin Ahmad RahimKetua Unit Agihan - Pembantu Hal Ehwal Islam (PPZ)mohdradzi@maips.gov.my
Tn. Syed Alwi bin Syed Aziz
Tn. Syed Alwi bin Syed AzizPembantu Hal Ehwal Islam (PPZ )syedalwi@maips.gov.my
En. Fakkaruddin bin Ahmad
En. Fakkaruddin bin AhmadPembantu Hal Ehwal Islam (PPZ )fakkaruddin@maips.gov.my
Pn. Nooraidza binti Saidin
Pn. Nooraidza binti SaidinPembantu Akauntannooraidza@maips.gov.my
En. Anas Sabirin bin Afandi
En. Anas Sabirin bin AfandiPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasianassabirin@maips.gov.my
En. Mohd Nazri bin Semail
En. Mohd Nazri bin SemailPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasimohdnazri@maips.gov.my
Pn. Khalisha binti Abd Karim
Pn. Khalisha binti Abd KarimPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Seksyen Bantuan Pelajaran)khalisha@maips.gov.my
Pn. Edayu Noorfarlina binti Nasharuddin
Pn. Edayu Noorfarlina binti Nasharuddin Pembantu Tadbir Perkeranian dan Operasiedayu@maips.gov.my

Please publish modules in offcanvas position.