Log Masuk

A- A A+
WARGA MAIPs

WARGA MAIPs MENU

Sila klik pada butang 'log masuk' di menu utama untuk paparan menu warga MAIPs.
ORANG AWAM
PERKHIDMATAN
MUAT TURUN
faq eng contact eng feedback eng sitemap eng
faq eng contact eng feedback eng sitemap eng

 

 

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan - Unit Kewangan

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan - Unit Kewangan

En. Ahmad Fitri bin Mat Isa @ Md Hassan
En. Ahmad Fitri bin Mat Isa @ Md HassanPenolong Akauntanahmadfitri@maips.gov.my
Pn. Nor Fartima binti Mohd Noor
Pn. Nor Fartima binti Mohd NoorPenolong Akauntannorfartima@maips.gov.my
En. Mohd. Yazid bin Abd. Rahman
En. Mohd. Yazid bin Abd. Rahman Pembantu Akauntanmohdyazid@maips.gov.my
Pn. Nurul Harnini binti Azmi
Pn. Nurul Harnini binti Azmi Pembantu Tadbir Perkeranian Dan Operasinurulharnini@maips.gov.my
Cik Nurazirah binti Azmi
Cik Nurazirah binti Azmi Pembantu Tadbir Perkeranian Dan Operasinurazirah@maips.gov.my
Pn. Siti Najwa binti Abu Bakar
Pn. Siti Najwa binti Abu Bakar Pembantu Tadbir Perkeranian Dan Operasisitinajwa@maips.gov.my
Mohd Firdaus bin Salehuddin
Mohd Firdaus bin Salehuddin Pembantu Am Pejabat

Please publish modules in offcanvas position.