Pejabat SUK perlis

Majlis Agama Dan Istiadat Melayu Perlis - Unit Pentadbiran

MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU PERLIS

istanbul evden eve nakliyat Takipçi satın al Takipçi satın al sohbet Şehirlerarası evden eve nakliyat Şehirler arası nakliyat bahis siteleri istanbul ofis taşıma Depolama bonus veren siteler kiralık bahis sitesi Smok Nord 4 bedavasohbetodalari.site Poppers Türkiye Evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul şehirlerarası evden eve nakliyat eşya depolama Türkiye'den Almanya'ya evden eve nakliyat Almanya'ya ev taşıma fiyatları Gebze Evden eve nakliyat çolakoğlu nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat adalar evden eve nakliyat beyoğlu evden eve nakliyat casino siteleri deneme bonusu veren siteler bahis siteleri deneme bonusu kilit taşı Ankara slot siteleri güvenilir bahis siteleri gaziantep escort gaziantep escort
pornhub pornohub porno deutsch porno gayporno free porno
Log Masuk

A- A A+
WARGA MAIPs

MAIPs STAFF MENU

Please click Log in button above to enter MAIPs staff menu section.

ORANG AWAM
PERKHIDMATAN
MUAT TURUN
faq eng contact eng feedback eng sitemap eng

 

 

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan - Unit Pentadbiran

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan - Unit Pentadbiran

Pn. Nurhanis binti Ali
Pn. Nurhanis binti AliPenolong Pegawai Tadbirhanis@maips.gov.my
En. Azree bin Alimin
En. Azree bin AliminPenolong Pegawai Tadbir (Seksyen Aset dan Stor)azree@maips.gov.my
Pn. Salizah binti Suki
Pn. Salizah binti SukiPembantu Tadbir Kanansalizah@maips.gov.my
Pn. Noraniza binti Daud
Pn. Noraniza binti DaudPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Seksyen Sumber Manusia)noraniza@maips.gov.my
Pn. Norlela binti Abu
Pn. Norlela binti AbuPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)norlela@maips.gov.my
 Pn. Norhafiza binti Hussin
Pn. Norhafiza binti HussinPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Seksyen Aset dan Stor)norhafiza@maips.gov.my
Pn. Azlina binti Kasa
Pn. Azlina binti KasaPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Seksyen Pentadbiran AM)azlina@maips.gov.my
Pn. Rosmini binti Md Saad
Pn. Rosmini binti Md SaadPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Unit Keurusetiaan)rosmini@maips.gov.my
En. Mohamad Azuwan bin Azmame
En. Mohamad Azuwan bin AzmamePembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi azuwan@maips.gov.my
En. Aminuddin bin Abdul Hamid
En. Aminuddin bin Abdul HamidPembantu Operasi
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar Pemandu
En. Jonaidi bin Abdul Rahman
En. Jonaidi bin Abdul RahmanPemandu
En. Ahmad Kamel bin Mahamood
En. Ahmad Kamel bin MahamoodPemandu
Pn. Farah Azila binti Abdul Halim
Pn. Farah Azila binti Abdul HalimPembantu Awam
En. Mohd Syukri bin Said
En. Mohd Syukri bin Said Pembantu Awam
En. Rizuwan bin Hamid
En. Rizuwan bin HamidPembantu Awam
En. Mazlan bin Jasin
En. Mazlan bin JasinPembantu Awam
En. Shazlim Bin Dahaman
En. Shazlim Bin DahamanPembantu Awam

Please publish modules in offcanvas position.