Log Masuk

A- A A+
WARGA MAIPs

WARGA MAIPs MENU

Sila klik pada butang 'log masuk' di menu utama untuk paparan menu warga MAIPs.
ORANG AWAM
PERKHIDMATAN
MUAT TURUN
faq my contact my feedback my sitemap my
faq my contact my feedback my sitemap my

 

 

Bahagian Pengurusan Zakat - Unit Zakat (Seksyen Agihan)

Bahagian Pengurusan Zakat - Unit Zakat (Seksyen Agihan)

Tn Haji Mohd Radzi bin Ahmad Rahim
Tn Haji Mohd Radzi bin Ahmad RahimKetua Unit Agihanmohdradzi@maips.gov.my
En. Fakkaruddin bin Ahmad
En. Fakkaruddin bin AhmadPembantu Hal Ehwal Islam (PPZ )fakkaruddin@maips.gov.my
Tn. Syed Alwi bin Syed Aziz
Tn. Syed Alwi bin Syed AzizPembantu Hal Ehwal Islam (PPZ )syedalwi@maips.gov.my
Pn. Nooraidza binti Saidin
Pn. Nooraidza binti SaidinPembantu Akauntannooraidza@maips.gov.my
Pn. Khalisha binti Abd Karim
Pn. Khalisha binti Abd KarimPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Bantuan Pelajaran)khalisha@maips.gov.my
En. Anas Sabirin bin Afandi
En. Anas Sabirin bin AfandiPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasianassabirin@maips.gov.my
Pn. Edayu Noorfarlina binti Nasharuddin
Pn. Edayu Noorfarlina binti NasharuddinPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasiedayu@maips.gov.my
En. Mohd. Azuwan bin Azmame
En. Mohd. Azuwan bin AzmamePembantu Hal Ehwal Islamazuwan@maips.gov.my

Please publish modules in offcanvas position.